fbpx

Programator

Suntem o echipă entuziastă, cu experiență semnificativă în execuția sistemelor HVAC, dedicate în principal sectorului naval, iar începând cu anul 2021 ne-am extins activitatea și în zona construcțiilor civile și industriale. Din dorința de a împărtăși eficiența sistemelor de ventilație și climatizare, implementate cu succes în industria navală, ne-am propus extinderea activității și pe alte paliere, electric, sanitar și infrastructură energetică.

În momentul de față realizăm cu succes activități de inginerie energetică atât pentru operatorii de rețea, inclusiv pentru operatorul de transport și sistem, cât și pentru companii internaționale care urmăresc să conecteze la rețeaua electro-energetică instalații de consum sau de producție a energiei electrice. Deținem autorizările ANRE specifice activității de proiectare și execuție a infrastructurii electro-energetice până la cel mai înalt nivel de tensiune și ne bucurăm de rezultate mari alături de un colectiv tânăr și plin de energie. Mai mult, anul acesta ne-am propus să ne listăm la BVB, iar planul de opțiuni pentru acțiuni este un instrument care va ajuta cu siguranță la împărtășirea beneficiilor și care este la dispoziția întregului colectiv.

Depune CV-ul și haide să te bucuri alături de noi de rezultatele unei munci bine făcute.

Programator

Suntem în căutarea unei persoane creative, care să ne ajute în implementarea unor aplicații interne pentru a ne ușura munca.
Experiență dovedită ca Full Stack Developer sau într-un rol similar.
Competențe în tehnologii frontend precum HTML, CSS, JavaScript și framework-uri populare (de exemplu, React, Angular sau Vue.js).
Abilități de backend development, cu expertiză în limbaje de programare precum Python, Node.js sau Ruby.
Cunoștințe despre sistemele de baze de date (SQL și NoSQL) și dezvoltarea API-urilor RESTful.
Experiență cu sistemele de control al versiunilor (de exemplu, Git).
Abilități excelente de rezolvare a problemelor și de comunicare.
Capacitatea de a lucra independent și în colaborare într-un mediu de echipă.

Educație și Experiență

Diplomă de licență în Informatică, Inginerie sau un domeniu înrudit.
Experiență relevantă în full stack development.

Descrierea jobului

Dezvoltarea și întreținerea interfețelor frontend și prietenoase cu utilizatorul pentru aplicațiile noastre interne.
Proiectarea, implementarea și optimizarea sistemelor backend pentru a susține funcționalitatea aplicațiilor noastre.
Colaborarea cu părțile interesate, inclusiv managerii de produs și designerii, pentru a înțelege cerințele și a livra soluții de înaltă calitate.
Depanarea și rezolvarea problemelor, asigurând performanța și securitatea aplicațiilor noastre.
A rămâne la curent cu tehnologiile și a contribui la inițiativele de îmbunătățire continuă.

Beneficii

Creștere salariala anuală;
Bonusuri în funcție de performanță;
Decontare cheltuieli de deplasare, dacă este cazul.

    Tipurile de fișere acceptate pentru CV sunt PDF, DOC și DOCX. Limita maxima este 2 Mb.

    Sponsori și parteneri