fbpx

Specialist Relații Clienți

Candidatul Ideal

Punctual/ă – începem programul la 9:30 – toți odată cum este normal într-o echipă.
Empatic/ă – ne punem în pielea clienților noștri ca să înțelegem cum putem să-i ajutăm.
Proactiv/ă – pentru a elimina micro managementul – facem diverse verificări din proprie inițiativă, nu doar la comandă.
Corect/ă – cu toții greșim, este important să recunoaștem greșeala și să găsim soluții.
Prietenos/oasă – lucrăm cu oameni cărora trebuie să le zâmbim sau să le zicem o vorbă bună.Avem nevoie de băieți/fete care își doresc o șansă de a evolua într-un business atipic. Poți să îți construiești o reputație și poți să te afirmi.
Nu dorim ca aplicanții să aibă ambiția de a deveni doctori/avocați/ingineri pentru că ne dorim angajați pe termen lung. O persoană descurcareață se va face destul de repede indispensabilă!

Descrierea jobului

Secretatiatul unui centru de training implică:
– răspuns la telefon și la email, oferirea indicațiilor și rezolvarea diverselor situații legate de cursuri.
– trimitere SMS/Mesaje WSP, mailuri – către cursanți.
– facturare, crearea conturilor cursanților prin software-uri proprietare.
– updatarea tabelelor cu orare, clase, cursanți, instructori. Partea tehnică:
– verificarea sălilor de curs (acest lucru este ușor de făcut și necesită doar semnalarea problemelor grave).
– instalare/dezinstalare software (cu ajutorul unor proceduri, lucrurile vor fi foarte simple). Programul nostru este Luni-Vineri 9:30 – 18:30. Este foarte important să incepem la 9:30 iar ora de plecare de obicei variază între 18:00 și 18:15, rareori terminăm la 18:30. Pauza de masă de obicei variază între 20 și 40 minute. Evoluție.
Cei ce vor dori să evolueze pot cere și vor primi taskuri avansate în funcție de abilități:
– mentori de carieră în programele de mentorat.
– editare în canva: postere/bannere, broșuri, logouri.